На Подолі скрутили веганську шаурму і встановили рекорд

На Подолі скрутили веганську шаурму і встановили рекорд

У Всесвітній день вегетаріанства активісти, разом із мережею «Green13», приготували найбільшу веганську шаурму з фалафелем в Україні – майже 30 метрів! Готували рекорд десятки волонтерів у спеціальних наметах на Подолі, неподалік пам’ятника Сковороді.

– Мета заходу пояснити киянам, що не правильно забирати життя у тварин, заради потреб нашого апетиту. Нам важливо навчити людей дивитись ширше: вегетаріанство та веганство тісно пов’язане з турботою про довкілля та клімат планети. Більше людей відмовиться від м’яса менше буде обсягу шкідливого для планети промислового тваринництва. Куштуючи сьогодні нашу веганську шаурму, по-перше, ми приносимо своє співчуття тваринам, а по-друге, знайомимо зі смачною та корисною веганською кухнею, – розповів один із організаторів акції Павло Вишебаба.

27-ти метрову, найбільшу в Україні, шаурму вже внесли до Національного реєстру рекордів України. Локацію біля пам’ятника Григорію Сковороді організатори обрали не випадково – вважається, що мандрівний український філософ був вегетаріанцем, і головне, навчав, що Людина є частиною природи.

– Нині на наших плечах важлива місія донести до кожного громадянина про непростий стан екології та запропонувати шляхи вирішення. Наприклад, проблема управління відходами у Києві складна та багатошарова. У столиці обов’язково має бути побудований сучасний завод з переробки та утилізації побутових відходів. Такий, що працює за останніми світовими технологіями та зовсім не шкодить довкіллю, – розповів Павло.

Насамкінець рекордну шаурму розрізали на шматочки та пригощали нею усіх перехожих.

Даша Гришина, фото авторки