Кличко у День бібліотек відвідав сучасний бібліохаб на Троєщині

Кличко у День бібліотек відвідав сучасний бібліохаб на Троєщині

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як перетворили дитячу бібліотеку на Троєщині на сучасний бібліохаб.

Відео із бібліохабу мер Києва опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

– Сьогодні, у Всеукраїнський день бібліотек, відвідав найсучасніший бібліохаб на Троєщині. Перевірив, як відремонтували і перетворили на громадський просвітницький простір дитячу бібліотеку № 115, що на вулиці Бальзака. І я приємно вражений! Діти тут можуть відвідати різноманітні гуртки, виставкові зали, лекції, підзарядити гаджети, скористатися кухнею, щоб розігріти перекус після школи. Є в бібліохабі і свій невеличкий внутрішній двір, де в гарну погоду можна відпочити! А також тут є комп'ютери, безкоштовний Wi-Fi, – додав він. 

За словами мера, це єдина бібліотека в столиці площею понад 1 тис. квадратних метрів, яка має окреме приміщення і розташована на двох поверхах. 

Приміщення повністю реконструювали, впровадили інклюзивні елементи. Придбали нове обладнання, меблі, бібліотечну техніку та оргтехніку, зокрема 3-D принтер, інформаційний термінал, найсучасніше мультимедійне, звукове та освітлювальне обладнання.  

Нагадаємо, столичні бібліотеки оновлюються, і з пункту отримання-повернення книг перетворюються у сучасний комфортний культурно-комунікативний та інклюзивний простір. Йдеться не лише про здійснення ремонтних робіт бібліотек та оснащення їх сучасними меблями, а й про переформатування просторів, оновлення технічної бази, втілення креативних проєктів та запровадження нових послуг.

Знайомимо вас із шістьма сучасними бібліотеками міста, відвідування яких подарує вам приємні враження і бажання повернутися.  

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»