Щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких»

Щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких»

Щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких». 

– Зазначу: щодобово екстрену медичну допомогу киянам надають 158 бригад «швидких» - вдень та 130 - вночі. Із них у Центрі екстреної медичної допомоги цілодобово працюють 10 окремих бригад для надання допомоги та госпіталізації пацієнтів із СOVID-19.  Йдеться про випадки, коли медики виїжджають на виклики до пацієнтів із підозрою, або з підтвердженим діагнозом «коронавірус». Але медики розуміють: будь-який виклик потенційно може бути до хворого з вірусом наголосив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, зараз будь-яка людина, в якої трапився інсульт, інфаркт, апендицит, або людина, яка потрапила в ДТП, може виявитися хворою на коронавірус. 

Саме тому всі бригади «швидкої» забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами та кисневим обладнанням. Із достатнім запасом медичного кисню, якщо буде необхідна допомога пацієнтам з СOVID-19.

– Госпіталізація пацієнтів з підозрою або підтвердженим діагнозом «коронавірус» здійснюється в медзаклади безвідмовно. Також зазначу, що в цілодобовому режимі працює гаряча лінія – «Порада лікаря по телефону». Якщо вам необхідна консультація, набирайте 15-83 – зі стаціонарних телефонів. Та 044-235-01-01 – з мобільних, наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у столиці зменшилася кількість киян, що захворіли на коронавірус.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»