12 варіантів інвестицій у 2020 році

12 варіантів інвестицій у 2020 році

Сьогодні кожна людина може стати інвестором. У сучасному світі є більше способів інвестування, ніж може здатися насправді.

У даному матеріалі на питання «куди інвестувати?» зможе відповісти експерт Мальцева Ольга з сервісу «Все о кредитах». Деякі способи можуть здивувати навіть досвідчених інвесторів.

12 напрямків для інвестиції в 2020 році

Сьогодні інвестувати можна в що завгодно, всі способи не зможуть поміститися до матеріалу однієї статті, але все ж навіть нижче перелічені варіанти допоможуть знайти ту саму ідею, для вдалого інвестування: 

 1. Нерухомість. Цей варіант вважається одним з кращих, людині достатньо придбати нерухомість і продати її за більшою ціною або здавати в оренду на довготривалій основі. Власник може поліпшити дизайн або зробити косметичний ремонт і підвищити вартість, тим самим отримуючи пасивний дохід.
 2. Золото. Варто пам'ятати, що запасів цього цінного металу з кожним роком стає все менше, це говорить про те, що дешевшати воно точно не планує. Досвідчені інвестори купують золоті сертифікати, які можна в будь-який момент обміняти в еквіваленті золота, початківці можуть просто придбати цінні прикраси.
 3. Цінні папери. Тютюнові фірми, IT компанії, папери всесвітньо відомих підприємств як Apple можуть надати великі гроші інвестору, який придбає навіть малу частину. Такий варіант підходить далеко не всім, адже це вимагає певних знань і великих ризиків.
 4. Автомобілі. Сьогодні можна просто орендувати кілька автомобілів, найняти водіїв і створити власне таксі по місту. Така інвестиція надасть роботу бажаючим, а інвестору прибуток.
 5. У себе. Напевно найважливіший пункт, адже знання людини - це найцінніше, що є в світі. Інвестувати можна в курси і навчання, воно допоможе в подальшому знайти високооплачувану роботу.
 6. Хайп. Так, зовсім звичайна справа для 2020 року. Чому б людині не заплатити спеціалістам, які прорекламують інвестора, це може бути антиреклама, де засуджують людини за його дії або ж позитивна рекомендація, де людину вихваляють. Купити такий хайп можна у блогерів або у знаменитостей, завдяки цьому можна стати відомим або отримати аудиторію для подальшого піару і розвитку.
 7. У МФО. Сьогодні мікрокредитні компанії пропонують інвестувати в кредити, сервіс має інвестора, який видає позику клієнту, відповідно він з часом буде повертати гроші з комісією. Прибуток тут гарантований, проте важливо пам'ятати, що саме зараз пік цього виду інвестицій і не упустити шанс. Знайти повний список лідерів серед мікрокредитних організацій, таких як: Кредит Каса, Finme, ECash, Укр Позика, Кешбері, можна в сервісі «Все о кредитах». Портал пропонує користувачам отримати корисну інформацію про МФО, умови кредитування, вимоги та відгуки від позичальників. Представлена ​​в сервісі інформація допоможе швидко знайти ідеальний варіант для кредитування і отримувати прибуток.
 8. Онлайн-бізнес. Для такого бізнесу не потрібно орендувати приміщення і не завжди потрібні працівники, важливо мати ідею, яка буде популярна та мати сучасні погляди. Наприклад, зараз популярно здорове харчування, чому б не запустити виробництво домашнього печива і не продавати його в Мережі.
 9. Інвестиція в гівевеї. Цей варіант буде підходити для тих, хто хоче отримати в соціальних мережах велику аудиторію і стати блогером, які заробляють тисячі доларів. Потрібно просто вкласти суму грошей в призи для учасників і стати спонсором.
 10. Криптовалюта. Даний спосіб інвестицій все ще популярний, правда підійде він лише для розуміючих в цій сфері, тут присутні великі ризики, а без досвіду можна зовсім нічого не заробити, а і навпаки втратити.
 11. У соціальні мережі. Спосіб з'єднує в собі інвестицію в онлайн-бізнес і гівевеї. Якщо людина має ідею і навички ведення свого профілю і хоче популярності, їй потрібно інвестувати в соціальні мережі. Наприклад в Іnstagram або Facebook можна просувати пости і рекламувати сторінку, направляти продукт або послуги на цільову аудиторію за оплату соціальній мережі.
 12. У сім'ю. Такий пункт підходить тим, хто просто хоче кращого майбутнього для дітей, тут інвестору потрібно давати якісні знання дитині, віддавати її на навчання за кордон і вкладати в неї великі кошти. Це сміливо можна назвати інвестицією, адже майбутнє дітей залежить від вкладень батьків.

Розглядаючи всі варіанти інвестицій, можна побачити які вони всі різні. Кожен зможе підібрати для себе мінімум 3 різних варіанти інвестицій для 2020 року, головне пам'ятати, що починати інвестувати ніколи не пізно, а найкращим варіантом слід визначити саме ті інвестиції, які дозволять в майбутньому отримувати пасивний дохід.

Матеріал розміщений на правах реклами