У Києві на коронавірус захворіли 366 школярів

У Києві на коронавірус захворіли 366 школярів

У Києві 5 шкіл закриті на карантин через випадки захворювання серед вчителів.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

– Місто продовжує контролювати дотримання протиепідемічних заходів у навчальних закладах. На сьогодні в столиці закриті на карантин 5 шкіл – через випадки захворювання серед вчителів. По дві – в Оболонському та Печерському районах. І одна школа – у Святошинському районі. У 118 школах на самоізоляції та дистанційному навчанні загалом 276 класів, де є хворі учні, – повідомив Віталій Кличко.

Усього в Києві 366 хворих на коронавірус школярів та 193 педагоги.

У дитячих садочках через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 32 групи. Два садочки закриті на карантин. Один – у Печерському районі та один – у Деснянському. Наповненість дітей у дитсадках сьогодні – понад 58 відсотків.

– Поки що нам вдається контролювати ситуацію. За кожною школою та садочком закріплений санітарний лікар, який, згідно з регламентом, ухвалює рішення про запровадження карантинних заходів. Я ж укотре звертаюся до батьків: пояснюйте дітям, чому важливо дотримуватися правил гігієни та безпеки.  Слідкуйте за здоров’ям вашої дитини, і якщо в неї є ознаки ГРВІ – одразу звертайтеся до лікаря, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у столиці зменшилася кількість киян, що захворіли на коронавірус.