Кияни встановили рекорд України: 203 км без їжі та сну

Кияни встановили рекорд України: 203 км без їжі та сну

– Вже пройшов місяць, як наша команда пройшла 203 км без їжі та сну, а відчуття перемоги і досі не відпускає, – розповідає організатор походу Максим Пучин.

У серпні, до Дня Незалежності, він, разом із однодумцями, мандрував Україною та втретє потрапив до Книги Рекордів України.

– Перший рекорд України ми з командою встановили 24 серпня 2018 року, коли пройшли 101 км. Через рік побили своє досягнення та пройшли 152 км. Третій рекорд – 203 км без сну та їжі – зафіксували 29 серпня 2020 року, зазначає Максим.

Наступного року команда планує підвищити планку та пройти 250 км без їжі та сну. Щодо причин, які рухають до походів, то рекордсмен каже, що він не може жити без перемог.

Якщо чоловік виглядає нещасливим – це означає, що в нього в житті мало перемог. Також це фізичне очищення, адже під час походу ми випили по 30 літрів води, не їли, а вага кожного зменшилася на 5-8 кг. Якщо говорити про духовне – то це аскеза, те що допомагає перемогти долю, – розповідає Максим.

За його словами, особливої підготовки до встановлення цього рекорду не було, адже всі учасники уже долали дистанції 50 і 100 км. Звичайно, команда рекордсменів веде здоровий спосіб життя без алкоголю та шкідливої їжі – ось і весь секрет.

– Перші 90 км ми пройшли дуже легко, на 100-ому кілометрі вже відчули легку втомленість, адже йшли вже добу. На 155 км наша команда зупинилась в урочищі Кип’яче, де було розташоване святе джерело та чоловічий монастир. Воно стало для нас місцем сили. Останні 45 км стали для нас справжнім випробуванням, бо було надзвичайно спекотно і важко. Коли перетнули фінішну пряму, прийшло відчуття полегшення, – згадує про цьогорічну дистанцію Максим.

Катерина ШОБОТЕНКО, «Вечірній Київ»