Скільки кредитів може взяти одна людина

Скільки кредитів може взяти одна людина

Законом в Україні не встановлено максимальну кількість кредитів для одного клієнта, та й банки можуть видавати відразу іпотеку, кредитку і пропонувати розстрочку на товар. Кількість одночасних кредитних послуг залежить від доходу і наявних зобов'язань, тому комусь банк відмовляє, а іншим схвалює відразу кілька кредитів.

Щоб взяти кредит онлайн, потрібно оформити заявку. Якщо у вас вже є боргові зобов'язання перед фінансовою компанією, то важливо звернути увагу на параметри, які покажуть те, скільки ще можна отримати позикових коштів.

Безмежна кількість мікропозик

Швидкий мікрокредит доступний для всіх клієнтів, що звернулися за послугою. МФО не відмовляють у фінансовій допомозі, якщо у позичальника є іпотека або автокредит. Для компанії важливо, щоб у потенційного клієнта не було прострочень і заборгованостей в їх організації, а до решти вони ставитися лояльно. Проблемою можуть стати заборгованості, за якими більше 90 днів позичальник не сплачував борг. Отримавши таку інформацію з УБКІ, МФО обережніше поставиться до клієнта.

Залежність доходу та кількості кредитів

Чи вийде взяти мікропозику на карту, залежить від того, скільки ви отримуєте, а також того, яке вже наявне кредитне навантаження. Воно визначається у вигляді процентної частки від доходу, яка йде на погашення кредитів. Наприклад, зарплата становить 12000 грн, З якої 5 500 грн йде на іпотеку, а 500 грн - на споживчий кредит. Боргове навантаження складе 50%, що знизить шанси на отримання нової позики. Банк орієнтується на наступні параметри:

  • боргове навантаження менше 35% підходить для оформлення нового кредиту;
  • 35-40% - оптимальне навантаження, що допускає новий борг;
  • 50-60% - максимальне навантаження, знадобиться забезпечення додатковими гарантіями;
  • більше 60% - ймовірна відмова.

Рефінансування та реструктуризація

Якщо борг за кредитними зобов'язаннями вже становить половину доходу, то можна використовувати додаткові послуги банку, що дозволяють знизити боргове навантаження і збільшити розмір кредиту. Реструктуризація допоможе зменшити щомісячний платіж, а рефінансування дозволить отримати більш вигідні умови, збільшивши термін і суму кредиту.

Кількість одночасно взятих кредитів не безмежне, але банки і МФО передбачили зручні інструменти для своїх клієнтів, за допомогою яких вони зможуть отримати гроші, навіть якщо у них вже є діючий великий кредит.

Матеріал розміщений на правах реклами