Ігровий «Морський вокзал» встановлять у київському парку

Ігровий «Морський вокзал» встановлять у київському парку

У парку «Орлятко», що у Солом’янському районі, встановлять дитячий ігровий комплекс «Морський вокзал». Після реконструкції парк цілком змінитися: там буде сучасна вбиральня, будинок садівника, нові доріжки та лави і сотні троянд.

У Києві уже чимало цікавих дитячих майданчиків, тож дизайнери запропонували зробити  парку тематичний ігровий комплекс «Морський вокзал» та комплекс з інклюзивними елементами, гойдалками і каруселями, пісочним двором «Кораблик».

– Після демонтажу старих доріжок та майданчиків, розпочнуться роботи із влаштування нових доріжок з ФЕМ загальною площею понад 3 000 кв. м, будуть встановлені лави та урни, – пояснює замовник реконструкції КО «Київзеленбуд».

На майданчику для занять воркаутом облаштують гумове покриття площею 92 кв. м.

Заплановано оновити сцену та збільшити кількість місць для глядачів. До кінця 2020 року також передбачено відремонтувати громадську вбиральню і під'єднати її до інженерних мереж.

Крім того, в планах на цей рік висадити близько 600 кущів троянд, створити живу огорожу протяжністю 100 м. п. та влаштувати більше 1,2 га газону.

У загальному переліку робіт із реконструкції та благоустрою «Орлятка» на наступний рік запроєктовано влаштувати зону для вигулу собак, зону для гри в шахи, спортивний майданчик з тенісними столами, багатофункціональне спортивне поле, відремонтувати бювет та збудувати будинок садівника. Влаштування системи поливу та нової системи освітлення також заплановано на 2021 рік.

Нагадаємо, Віталій Кличко показав, як виглядатиме після реконструкції вхідна група на Труханів острів.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»