Назвали призерів Всеукраїнського патріотичного забігу в Києві

Назвали призерів Всеукраїнського патріотичного забігу в Києві

Цієї суботи, 26 вересня 2020 року, в Національному парку Межигір’я, вперше на всеукраїнському рівні, стартував патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів. Біжу за Героїв України».

Учасники забігу подолали дистанцію у 2, 5 або 10 км. На формі, поряд зі стартовим номером учасника, було вказано ім’я загиблого захисника чи захисниці, у пам'ять про якого учасник здійснював забіг.

Призерами Всеукраїнського патріотичного забігу в Києві стали:

2 км дистанція:

1. Святий Олександр: № 208, 224.
2. Літвин Вадим: № 131.
3. Кущук Андрій: № 114.

5 км дистанція:

1. Демченко Дмитро: № 331.
2. Поднякевич Андрій: № 250.
3. Шептицький Богдан: № 238.

10 км дистанція:

1. Чайка Павло: № 015, 934.
2. Королев Владислав: № 850.
3. Нестерчук Роман: № 837.

Учасників забігу привітав заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко. Він закликав усіх вшанувати хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя за Україну і тих, хто загинув в авіакатастрофі біля Чугуєва.

– Кількість учасників вкотре переконує в тому, що це не просто патріотичний захід. Він торкає серце кожного з нас. Сьомий рік триває війна, сотні тисяч захисників стали на захист незалежності нашої країни. Найменше, що ми можемо зробити це - пам’ятати про тих, хто більше ніколи не матиме можливість пробігти під блакитним небом України, за яке вони віддали своє життя. І молитися за тих хто продовжує захищати нашу державу, – сказав Олександр Терещенко.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»