Кличко висловив співчуття рідним і близьким військових та курсантів, які загинули в катастрофі літака

Кличко висловив співчуття рідним і близьким військових та курсантів, які загинули в катастрофі літака

Вчора, 25 вересня, у Харківській області сталася трагедія. При заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. Крім екіпажу, на борту перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. Всього 27 осіб.

Було найдено тіла 23 загиблих, 2 особи постраждало, пошуки ще двох осіб тривають.

Свої співчуття рідним і близьким висловили в Офісі Президента України. Телеграми зі співчуттями надходять від керівників різних країн світу. 
 

-Щирі співчуття рідним і близьким військових і курсантів Університету повітряних сил імені Кожедуба, які загинули в катастрофі літака на Харківщині. Трагедія забрала життя понад 20 людей... Захисників України, найкращих патріотів. Обставини і об’єктивні причини трагедії в Чугуєві мають бути оперативно встановлені. Особливо, в реаліях, у яких ми живемо - коли Україна відстоює свою територіальну цілісність і суверенітет, - написав на своїй сторінці у Фейсбуці мер столиці Віталій Кличко.

Створюється державна комісія для з'ясування всіх обставин та причин цієї катастрофи. На місці тривають пошуково-рятувальні роботи.