Як у Києві майбутніх прокурорів тестували [відео]

Як у Києві майбутніх прокурорів тестували [відео]

26 вересня в Україні стартував другий етап тестування кандидатів у місцеві прокуратури. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе. 

- Ми почали другий етап вперше запущеного в нашій країні відкритого конкурсу на заміщення вакантних посад в нових місцевих прокуратурах, які почнуть працювати по всій Україні вже до середини грудня, - написав Сакварелідзе.

Він повідомив, що, як і попередній етап, цей - тестування на загальні навики - проходить у 5 регіональних центрах: у Дніпропетровську, Києві, Львові, Одесі і Харкові, кожен з яких відповідає за формування місцевих прокуратур ряду областей. У цьому етапі тестування візьмуть участь близько 10 тис. кандидатів по всій Україні - на посади керівників та рядових прокурорів.

 Претенденти складають тест із математики та логіки. Процес такий: якщо якась із відповідей помилкова, то у подальшому система обирає для відповідача легші запитання. Представники конкурсної комісії вважають, що за цією формулою, на другому етапі відсіється половина претендентів на прокурорські крісла. І наполягають: знати відповіді заздалегідь чи підробити результати тестування неможливо, тому що всі відповіді обробляються на сервері у США, а вже потім надходять в Україну