Олімпійський коледж залишиться школою для підготовки спортсменів

Олімпійський коледж залишиться школою для підготовки спортсменів

Олімпійський коледж імені Івана Піддубного буде працювати виключно за профілем – як спортивна школа. У цьому переконаний мер столиці Віталій Кличко.

Мер зазначив, що заклад підпорядкований Міністерству освіти, і в ньому триває реорганізація, через яку і виник конфлікт. А справою щодо хуліганства і тих подій, що відбувалися вчора на території коледжу, вже займаються правоохоронці.

– Я ж хочу наголосити що з тієї інформації, яку я маю від Міністерства освіти, коледж не закривають. Відбувається реорганізація щодо управління закладом. Переконаний, що Олімпійський коледж повинен і надалі буде працювати виключно за профілем – як спортивна школа. І я як мер столиці і людина спорту зі свого боку докладу до цього всіх зусиль, – наголосив Віталій Кличко.

Кличко вважає, що для того, щоб припинити спекуляції навколо закладу, Міністерство освіти має докладно пояснити, що саме зміниться в управлінні коледжем.

– Все має відбуватися виключно у правовому полі, – наголосив Віталій Кличко.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, 24 вересня в Олімпійський коледж імені Івана Піддубного прийшла ліквідаційна комісія. Через це сталися сутички за участю студентів, викладачів закладу, членів реорганізаційної комісії, яку очолює ректор НУФВіС Євген Імас, а також співробітників поліції.

Представники коледжу протестували проти приєднання до НУФВіС. За їхніми заявами, кілька людей постраждали від насильства поліцейських. У київській поліції натомість заявили про відкриття кримінального провадження за статтею «хуліганство».