Дні відкритих дверей влаштовують соціальні служби Києва

Дні відкритих дверей влаштовують соціальні служби Києва

25 та 26 вересня у міському та районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді триватимуть Дні відкритих дверей. На заходах презентують безкоштовні професійні соціальні послуги для киян, які потребують підтримки та допомоги. 

26 вересня із 10:00 до 15:00 за адресою: вул. Олександра Довженка, 2 (поблизу ст. м. «Шулявська», на подвір’ї) спеціалісти Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді будуть надавати консультації з кризових питань щодо проблеми насильства, залежностей, інвалідності тощо.

– Запрошуємо познайомитись з переліком соціальних послуг мережі Центрів соціальних служб, випити чашку запашної кави та проконсультуватися з психологами та фахівцями з соціальної роботи – безкоштовно, кваліфіковано, конфіденційно. В програмі заходу також - майстер-класи для дітей та дорослих, розваги та призи, – зазначають організатори.

Кожен киянин зможе зробити добру справу – зібрати вдома корисні речі, якими вже не користуються, та принести їх до Центру. Надалі працівники соціальних служб передадуть їх сім’ям, які звертаються за допомогою.

За підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та ВБО «Конвіктус Україна» усі охочі зможуть безкоштовно пройти швидкий тест на ВІЛ, а також відвідати майстер-клас щодо правильного використання засобів контрацепції та отримати засоби захисту.

Усі заходи відбуватимуться з дотриманням протиепідемічних норм.

25 вересня Дні відкритих дверей проведуть районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресами:

Оболонський – вул. Йорданська, 7-г (12:00 – 16:00);

Подільський – просп. Степана Бандери, 5 (Куренівський парк) (12:00 – 17:00).


26 вересня з 11:00 на базі районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Києва Дні відкритих дверей відбудуться за адресами:

Голосіївський – вул. Маричанська, 5;

Дарницький – Харківське шосе, 57;

Деснянський – вул. Сержа Лифаря, 8;

Дніпровський – бульв. Перова, 56;

Печерський – пров. Філатова, 3/1;

Святошинський – просп. Л. Курбаса 18-г;

Солом’янський – вул. Максима Кривоноса, 21;

Шевченківський – вул. Коперника,10.


Нагадаємо, Французький інститут в Києві «відкриє двері» онлайн.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»