Віталій Кличко відкрив останнє засідання Київради 8 скликання

Віталій Кличко відкрив останнє засідання Київради 8 скликання

Міський голова подякував депутатам за конструктивну роботу в інтересах киян.

Сьогодні в столиці проходить останнє засідання Київради восьмого скликання. Міський голова, відкриваючи роботу сесії, подякував депутатам за відстоювання інтересів міста та роботу в інтересах киян. Він також навів статистику роботи за 5 років. Загалом за цей час відбулося 74 пленарні засідання – це 131 пленарний день. Загалом у сесійній залі депутати пропрацювали понад 1 000 годин (це сумарно майже півтора місяця), ухваливши більш ніж 10 тисяч життєво важливих для Києва і киян рішень.
 

– Ми пишаємося тим, що за версією Європейського Союзу, Київська міська рада є найефективнішою місцевою радою в Україні. Ми отримали нагороду 12 зірок, яку отримують найкращі європейські муніципалітети і громади – у вісімнадцятому та дев'ятнадцятому році, зазначив Віталій Кличко, додавши, що і сьогоднішнє засідання має стати ефективним.

Він закликав депутатів ухвалити важливе рішення, яке дозволить і далі успішно розвивати столицю зміни до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2020 рік.

– Залишилися деякі незавершені справи. Тому сьогоднішні голосування будуть показовими. Головне – ми повинні ухвалити рішення, необхідні для подальшого розвитку столиці. Зокрема, внести зміни до програми економічного і соціального розвитку Києва на цей рік, – відзначив Віталій Кличко.
 

Депутати мають перерозподілити видатки бюджету міста на фінансування об’єктів капітального будівництва та реконструкції. Йдеться про фінансування об’єктів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку – це понад 277 мільйонів гривень, передбачених Києву розпорядженням уряду. А також перерозподілити кошти на капітальні вкладення та капремонт за рахунок державного дорожнього фонду.

– Зміни до програми дозволять забезпечити стабільну роботу комунальних підприємств міського пасажирського транспорту. Та недопущення виникнення заборгованості із зарплатні їх працівникам. Забезпечать більш раціональне використання бюджетних грошей на важливі для Києва об’єкти та соціальні напрямки. Тому я закликаю ухвалити це важливе для міста та киян рішення. Давайте зосередимося на тому, що впливає на якість та комфорт життя мешканців столиці, на розвиток Києва, – наголосив Віталій Кличко.

Євген Лопушинський, фото Олексія Самсонова