У столиці з «дзвіночків» зібрали 200 тонн побутових відходів

У столиці з «дзвіночків» зібрали 200 тонн побутових відходів

З часу старту в столиці пілотного проєкту з роздільного збирання побутових відходів, окремо пластику, скла та паперу в місті вже встановлено 685 контейнерів типу «дзвінок». 

Про це повідомляє КП «Київкомунсервіс». 

Відходи з цих контейнерів не завантажуються в один сміттєвоз, вивозяться окремими спецавтомобілями на сортувальні лінії, де досортовуються за видом та кольором, що робить їх придатними до повторного використання, та передаються підприємствам, які мають відповідні виробничі потужності для їхньої переробки. 

Наразі з контейнерів зібрано 2 983 куб. м відходів пластику, 180 куб. м скла та 470 куб. м паперу, що орієнтовно становить 200 тонн відходів, які гарантовано не поїхали на захоронення на полігон.


– Закликаємо мешканців долучатись до роздільного збору побутових відходів, використовувати контейнери за призначенням, бути уважними, не допускати ситуацій з вилученням з них вторинної сировини «мисливцями за вторсировиною», та їх навмисним псуванням. На заміну, ремонт та миття контейнерів витрачаються значні матеріальні, людські ресурси та час, які можна використати більш ефективно. Успішне функціонування проєкту впровадження роздільного збору відходів у  м. Києві, залежить від належного користування контейнерами, та сприяє покращенню стану довкілля нашого рідного міста, зазначають у КП «Київкомунсервіс». 

Нагадаємо, у Солом'янському районі позбавляються від шин у дворах.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»