Шість київських локацій для осінніх фотосесій

Шість київських локацій для осінніх фотосесій

Романтика київських пейзажів, панорами, набережні, атмосферні дворики зі старою архітектурою надихають не тільки письменників та художників, а й сучасних фотографів, Instagram-блогерів та інших любителів фотосесій. «Вечірній Київ» підготував для вас найкращі, на нашу думку, локації для зйомок.

1. Караїмська кенаса.

У самому центрі Києва знаходиться неймовірно красива будівля. Це караїмська кенаса – будинок з цікавою історією, спроєктований архітектором Владиславом Городецьким. Будівля потребує реставрації. А її старовинні двері – улюблена локація для фотосесій киян та туристів.

Адреса: вул. Ярославів Вал, 7.

2. НСК «Олімпійський».

НСК «Олімпійський» – це не тільки візитна карта Києва, а й чудове місце для фотосету. Якщо ви раніше з якихось причин обходили це місце стороною – дарма. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, стадіон робить фотографії стильними, сучасними і незвичайними.

Адреса: вул. Велика Васильківська, 55 (метро Олімпійська).

3. Костел святого Миколая.

Миколаївський костел – одна з найцікавіших споруд архітектури початку XX ст. Тут можна зробити вдалі портретні фото і пейзажні знімки. А якщо пройти у дворик офісного Toronto, що навпроти костелу, то матимете повний кадр костелу.

Адреса: вулиця Велика Васильківська, 75.

4. «Ашан» на Позняках.

Не тільки у центрі столиці можна знайти цікаві локації для фотосесій. Якщо ви шанувальник неординарних фотосесій, локація на Позняках саме для вас. Величезні червоні сходи «Ашану» виглядають цікаво та естетично, ще й продукти можна купити.

Адреса: вул. Здолбунівська, 17.

5. Замкова гора.

Замкова гора – одне з мальовничих місць у Києві. До неї ведуть залізні сходи, які починаються біля будинку 20-б на Андріївському узвозі. На цій локації відкривається чарівний вид на нові і старовинні київські будиночки, а також Андріївську церкву. По-особливому атмосферні фото виходять на світанку або на заході.

Адреса: Андріївський узвіз.

6. Оглядовий майданчик.

Це місце вважається одним із найпопулярніших серед шанувальників оглядових майданчиків у Києві. Він розташований на даху 25-поверхового житлового комплексу. Особливий він не тільки колоритною панорамою міста, а й дахом з червоно-білою смужкою, яка ефектно контрастує з насиченим яскраво-блакитним небом.

Адреса: ЖК «Олександрівський», просп. Валерія Лобановського, 4-а.