Праведники Бабиного Яру отримають матеріальну допомогу

Праведники Бабиного Яру отримають матеріальну допомогу

До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру окремим категоріям соціально незахищених киян нададуть одноразову матеріальну допомогу.  Адресну допомогу в розмірі 7 500 гривень отримають Праведники України та Праведники Бабиного Яру. Серед них і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку та фактично проживають у Києві.

– Жах масового нацистського розстрілу в Бабиному Яру – одна із найдраматичніших сторінок нашого міста та країни. І я низько вклоняюсь перед людьми, які рятували інших, ризикуючи власним життям, інколи – ціною неймовірних зусиль. Ми маємо назавжди зберегти і передати дітям цей трагічний урок минулого, – наголосила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Загалом фінансову підтримку нададуть у рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» 38 мешканцям столиці.

Виплатять одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій та на рахунки, відкриті у банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина». Також пільговики, які отримують виплати через «Укрпошту», зможуть отримати допомогу у відділеннях установи, або виплати будуть доставлені разом із пенсією.

Нагадаємо. що імена жертв розстрілів у Бабиному Яру викладуть на онлайн платформі.

Ольга Косова, фото Марії Лисенко