У столиці в жовтні проведуть міський ярмарок проєктів громадських організацій

У столиці в жовтні проведуть міський ярмарок проєктів громадських організацій

За ініціативи Департаменту суспільних комунікацій у жовтні 2020 року планується проведення першого міського ярмарку проєктів громадських організацій «ТОП-100» та відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення. Подія відбудеться відповідно до заходів міської цільової програми «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.», затвердженої рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 452/8025.

Метою цього заходу є ознайомлення киян з діяльністю інститутів громадянського суспільства, відбір кращих практик взаємодії влади і громади в рамках реалізації програм, проєктів та ініціатив.

До участі у Ярмарку, окрім успішних кейсів інститутів громадянського суспільства, допускаються проєкти/успішні практики активних громадян (команд громадян), які були реалізовані у рамках громадського бюджету міста Києва, інших  інструментів громадської участі, особистих ініціатив громадян тощо. 

– Шановні представники інститутів громадянського суспільства та активні кияни! Якщо Ви (Ваша організація) співпрацюєте з Київською міською владою, берете активну участь у громадському житті міста, втілюєте у життя ідеї, спрямовані на розвиток столиці та можете поділитися власним досвідом – прикладами успішних кейсів/практик взаємодії влади і громади, ми шукаємо саме Вас! – підкреслюють у Департаменті суспільних комунікацій КМДА. 

Щоб взяти участь у відборі кращих проєктів/практик, просять заповнити форму-анкету. Заповнену форму просимо надсилати до 05 жовтня 2020 року на електронну адресу Департаменту суспільних комунікацій: [email protected] з поміткою  «Для участі у «ТОП-100».

Нагадаємо, у Києві обговорили проблеми етнічних громад

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»