За день у Києві склали 7 протоколів на порушників карантину

За день у Києві склали 7 протоколів на порушників карантину

Щодня спеціальні комісії моніторять київські магазини, ресторани, школи та ринки, чи дотримуються у них протиепідемічних заходів. 21 вересня за участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві перевірили 61 об’єкт.

– 21 вересня, за участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби, в м. Києві провели моніторинг 18 закладів громадського харчування, 24 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 17 – непродовольчими товарами, 2 школи, зазначили в управлінні.

За результатами склали 7 протоколів. Серед порушників – 2 заклади громадського харчування, та 5 магазинів (2 продовольчі та 3 промислові).

За порушення правил на громадян можуть накласти штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів, а на посадових осіб – від двох до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів.

Нагадаємо, минулого тижня представники Держпродспоживслужби і Муніципальної охорони, спільно з поліцією, перевірили 248 закладів громадського харчування, торгівлі та ринків Києва. Склали 71 протокол про порушення.

Основні порушення, що фіксують групи, – не дотримання маскового режиму, не дотримання графіку дезінфекції приміщень. Чимало закладів працюють після дозволеного часу.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»