6 тисяч спортсменів пробігли Київський півмарафон онлайн

6 тисяч спортсменів пробігли Київський півмарафон онлайн

Цими вихідними в ювілейному Київському півмарафоні «10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON» взяли участь майже 6 000 бігунів із 38 країн світу.

Через карантин забіг відбувся в онлайн форматі, тому тисячі бігунів змогли взяти у ньому участь дистанційно, не порушуючи умов карантину. Про це повідомив організатор заходу – компанія Run Ukraine.

На Трухановому острові була організована стартово-фінішна зона. Втім, спільного старту не було, а бігуни дотримувалися дистанції та карантинних норм. Усього за два дні на Трухановому пробігли більше тисячі учасників забігу.

Уперше в історії Київського півмарафону в межах заходу відбувся забіг із собаками. 230 бігунів, разом зі своїми собаками, взяли в ньому участь та здобули медалі для себе і жетони-адресники для своїх чотириногих напарників.

Як зазначають організатори, забіги в онлайн форматі набули популярності серед прихильників спорту під час карантину. Такі забіги проходять без масового старту та скупчення людей, а отже не порушують умов карантину. Кожен охочий у день заходу виходить на пробіжку – за будь-яким зручним для нього маршрутом.