У Дарницькому районі стоїть їдкий туман через пожежу на торф’яниках

У Дарницькому районі стоїть їдкий туман через пожежу на торф’яниках

Сьогодні зранку Дарницький район прокинувся у густому їдкому тумані.

-У зв’язку з екологічною ситуацією в столиці, яка склалася внаслідок того, що під Києвом горять торф’яники, просимо максимально обмежити присутність на відкритому повітрі, - звернулися до мешканців району у Дарницькій РДА.

Як повідомили в ГУ ДСНС у м.Києві станом на 08:00 21 вересня, через пожежу на сміттєзвалищі у Дарницькому районі, у деяких районах міста спостерігається значне задимлення, через те, що пожежа частково перекинулася на торфовища. Наразі відкритого вогню немає. Окремі осередки тління поливають, залучивши спеціальну інженерну техніку.  На місці від ДСНС працюють 4 пожежні автоцистерни,  рукавний автомобіль та 22 вогнеборці. 

Поради, що робити у випадках задимленості:

• обмежити перебування на відкритому повітрі. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок;

• тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкритті вікон завішувати кватирки зволоженою тканиною і періодично її змінювати;

• ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря;

• проводити вологе прибирання, корисно поставити ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря;

• збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі;

• не гуляти під дощем, а якщо потрапили під дощ – за першої можливості прийняти душ.

Якщо у вас з’явилася задишка, кашель або безсоння, необхідно звернутися до лікаря.

Нагадаємо,  20 вересня о 12:45 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на території підприємства, за адресою вул.Ревуцького, 41, що у Дарницькому районі столиці.

До місця виклику негайно було направлено рятувальне відділення 24 Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю до місця події, вогнеборцями було встановлено, що горить сміттєзвалище на площі 500 м.кв. О 17:00 пожежу вдалось локалізувати.