У Києві тривають змагання за кубки «Сильна нація»

У Києві тривають змагання за кубки «Сильна нація»

У Києві триває фестиваль спорту «Сильна нація». 19 та 20 вересня на Легкоатлетичному манежі на Березняках майже тисячу спортсменів, хлопці та дівчата, змагаються за кубки ММА, дзюдо, карате кіокушинкай, хортингу, айкідо.

Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка

-Ми продовжуємо популяризацію спорту та ЗСЖ в Україні. І саме ці цінності ми несемо багато років. Наша команда має глибоке переконання, що спорт має стати фундаментом національного характеру України! Тож наша мета об'єднати громадські організації, клуби, тренерів та бізнес для розвитку спорту, - розповів президент СК «Сильна нація» Олексій Паращенко.

Фестиваль влаштували СК «Сильна нація» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА в рамках реалізації міського конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», завдяки якому втілили вже понад 300 проєктів.

У Департаменті наголошують, що підтримують проєкти залучення дітей, підлітків та дорослих до професійного та любительського спорту. А у столиці для цього створюється відповідна інфраструктура – реконструюють та будують стадіони та багатопрофільні спортивні комплекси.

-Синергія зусиль виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), депутатського корпусу КМР, соціально відповідального бізнесу, спортивних клубів, тренерів та свідомих батьків! Саме так можна назвати проведення фестивалю «Сильна нація», який покликаний популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді та виховувати дух перемоги! – наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Цьогоріч у проведення змагань корективи вніс коронавірус, тож спортсмени залишилися без підтримки глядачів. Водночас як зазначають самі учасники, це дозволяє більше зосередитися на результатах.

Завтра у хлопців та дівчат повноцінний день змагань і нові нагороди.

Наталка Марків

Фото Бориса КОРПУСЕНКА