Кияни долучились до Всесвітньої акції прибирання

Кияни долучились до Всесвітньої акції  прибирання

Сьогодні, 19 вересня у Києві, зокрема у парку Муромець, під гаслом «Побачив? Прибери!» пройшла акція присвячена «Всесвітньому дню прибирання - World Cleanup Day».

До акції долучились більше сотні активістів, а також працівники Міністерства закордонних справ, серед яких і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, працівники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства молоді та спорту, Міністерства соціальної політики, Посол Естонії в Україні та інші.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби кожна успішна європейська країна починається з чистоти.

- Європейська інтеграція України починається з чистих дворів та скверів. Важливо не просто прибирати, а перетворювати Київ на ще більш європейське місто. Коли, я дізнався про цю акцію, я не вагаючись, сказав, що я хочу взяти в ній участь тому, що ми маємо підтримувати подібні ініціативи. Це культура чистоти, яка має бути масовою,- коментує міністр закордонних справ Кулеба.

Ініціатори акції Всеукраїнського міжнародного руху «Let’s do it Ukraine» розповідають, що головна ідея акції полягає в тому, щоб люди зрозуміли, що забруднення довкілля – глобальна проблема. Тож дуже важливою є культура екології та чистоти. Також вони нагадують, що неправильне поводження зі сміттям негативно впливає на довкілля.

Прибирати парк прийшли навіть маленькі діти та мами з дитячими візочками.

За словами активістів, менше ніж за годину вони знайшли величезну кількість скляних та пластмасових пляшок, шприци та навіть гумове колесо від автомобіля.

-Сьогодні я тут за для того, аби зробити наше місто чистішим. Не можу спокійно дивитися на те, як люди залишають купи сміття після себе,-коментує активістка Леся.

Нагадаємо, до екоакції «World Cleanup Day» долучилися 24 регіони України та мільйони активістів зі 180 країн світу.

ФОТО - Олексія ІВАНОВА