На Березняках відбудеться всеукраїнський фестиваль спорту

На Березняках відбудеться всеукраїнський фестиваль спорту

19- 20 вересня у легкоатлетичному манежі за адресою проспект Павла Тичини, 18 пройде Фестиваль спорту "Сильна нація".  Проєкт став одним з переможців конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який проводив Департамент суспільних комунікацій КМДА. 

Захід, спрямований на виховання у молоді морально-вольових і психологічних якостей особистості. А залучення дітей, підлітків та дорослих до професійного спорту сприятиме популяризації здорового способу життя. 

На манежі зустрінуться спорсмени з різних куточків України у таких видах спорту,  як ММА, дзюдо, карате, кіокушинкай, хортинг, айкідо. 

- Ми продовжуємо популяризацію спорту та здорового способу життя в Україні. Саме ці цінності ми несемо багато років. Наша команда має глибоке переконання: спорт має стати фундаментом національного характеру України, - каже засновник і президент ліги UAFC Олексій Паращенко. -  Наша мета: об'єднати та консолідувати державу, громадські організації, клуби, тренерів та усі види бізнесу з метою якнайшвидшого розвитку спорту,  збільшити тривалість життя населення та зменшити рівень смертності в Україні шляхом покращення їх фізичного здоров'я,  зниження рівня алкогольної, тютюнової та наркотичної залежності серед молоді, а також рівня злочинності.

Цього разу у зв'язку з карантинними обмеженнями змагання будуть проводитися без батьків.

Нагадаємо, ювілейний Київський півмарафон пройде на вихідних на Трухановому острові та онлайн

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»