Фестивалі танців та співу влаштують в Гідропарку

Фестивалі танців та співу влаштують в Гідропарку

19 та 20 вересня на території Гідропарку пройде одразу три фестивалі-конкурси. Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу «З любов’ю до життя», VI-ий хореографічний фестиваль-конкурс "Дніпровська феєрія танців" та II-й фестиваль-конкурс вокального та хореографічного мистецтв «FIRSTSTEPSFEST». Події відбудуться в рамках культурно-мистецького і спортивного проекту «10-років шляхами добрих справ»,  який став переможцем міського конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» Департаменту суспільних комунікацій КМДА.  Організатор -  БО «Благодійний фонд «Дніпровський» Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу «З любов’ю до життя»  відбудеться 19 вересня з 12.00 до 17.00. Очікується виступи 24 творчих колективів і окремих виконавців з м. Києва, м. Чернігова та Вінницької області.  Мета конкурсу - презентувати мистецькі здобутки людей похилого віку, встановлення між ними творчих зв’язків. 
Перед початком конкурсної програми  відбудеться Церемонія нагородження переможців Першого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу образотворчого і декоративно-прикладного мистецтв «Осінній вернісаж», що відбувся в дистанційному форматі в липні-серпні поточного року."Дніпровська феєрія танців" розпочнеться о 12.30. Метою культурно-мистецького заходу є підтримка і розвиток дитячої та молодіжної хореографічної творчості, презентація творчих здобутків хореографічних колективів та окремих виконавців міста Києва. По закінченні фестивалю-конкурсу відбудеться церемонія нагородження переможців виставки- конкурсу дитячої творчості «Моя мрія» за темою «Дива навколо нас» , що відбувся у дистанційному форматі в травні поточного року.


II-й Фестиваль-конкурс вокального та хореографічного мистецтв «FIRSTSTEPSFEST» проводиться з метою підтримки та розвитку дитячої творчості, надання можливості його учасникам здійснити свій перший виступ на великій сцені, взяти участь у першому в своєму творчому житті конкурсі.  Його початок заплановано на 14.30. 

Місце проведення заходів - літній маданчик ресторану "ДЕН СІТІ". 

Нагадаємо, на Березняках відбудеться всеукраїнський фестиваль спорту

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»