Ювілейний Київський півмарафон пройде на вихідних на Трухановому острові та онлайн

Ювілейний Київський півмарафон пройде на вихідних на Трухановому острові та онлайн

19-20 вересня відбудеться ювілейний Київський півмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON Online. Через пандемію забіг відбудеться в онлайн-форматі, у заході візьмуть участь майже 6000 бігунів. Про це повідомляє компанія-організатор Run Ukraine.

Як зазначають організатори, забіги в онлайн-форматі набули популярності серед прихильників спорту під час карантину. Такі забіги проходять без масового старту та скупчення людей, а отже не порушують умов карантину. Кожен охочий у день заходу виходить на пробіжку – за будь-яким зручним для нього маршрутом.

Пробігти Київський півмарафон можна навіть за межами Києва, і навіть України. 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON Online, окрім України, бігтимуть ще у 37 країнах світу.

У Києві на Трухановому острові 19-20 вересня буде організована стартово-фінішна зона. Утім, спільного старту не буде, а бігуни дотримуватимуться дистанції та карантинних норм.

В рамках заходу відбудуться індивідуальні, командні та корпоративні забіги на різну дистанцію, а також забіги з собаками.  До бігового свята приєднаються і відомі артисти, блогери та лідери думок.

Деталі на сайті забігу

Нагадаємо, для киян влаштують рандеву з Іваном Франком

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»