Мешканців Солом'янського району запрошують визначити місця для «контейнерів-дзвіночків»

Мешканців Солом'янського району запрошують визначити місця для «контейнерів-дзвіночків»

Продовжується реалізація проєкту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці. Наступний – Солом’янський район.

Про це повідомляє КП «Київкомунсервіс». 

Наразі в столиці встановлено 677 контейнерів даного типу (329 – для пластику, 330 – для скла, 18 – для паперу). Ознайомитись із переліком адрес та локацій зі встановленими контейнерами можливо на сайті підприємства за посиланням.


 
Мешканців Солом’янського району, які прагнуть сортувати сміття, запрошують активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

На основі їхніх звернень, спільно з Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва», будуть узгодженні місця встановлення. 

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням. Контейнери будуть встановлювати на прибудинкових територіях у житловому секторі, ВИКЛЮЧНО за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

ВАЖЛИВО:  

  • При поданні звернення на встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику розміром 4 х 2 метри, можливість заїзду спецавтотранспорту та «думку кожного вашого сусіда».
  • Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм, діаметр 1730мм), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.
  • За попереднім досвідом встановлення контейнерів, просять звернути увагу, щоб поруч не знаходилися пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «мисливцями вторсировини», також необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні.
  • На кожному контейнері нанесено інформацію, для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону можна подати інформацію щодо їхньої наповненості та необхідності вивезення.

.
УВАГА! З 22:00 до 08:00 контейнерами для скла користуватися заборонено, так як при викиданні порожньої склотари створюється підвищений рівень шуму, на що будуть скаржитися ваші сусіди. Киян просять бути уважними та використовувати контейнери за їхнім призначенням. Особливо слідкуйте, щоб до контейнерів не потрапляли недопалки та легкозаймисті предмети, адже вони пожежонебезпечні.

Нагадаємо, у парку на Дніпровській набережній облаштують спортивні майданчики.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»