У Шевченківському районі реконструюють квартали хрущовок

У Шевченківському районі реконструюють квартали хрущовок

У столиці триває обговорення Генерального плану міста Києва. Сам документ складається з 17 томів. Показники та планувальні рішення Генерального плану надано на етап 20 років до 2040 року та на етап 7 років.

У КО «Київгенплан» розповіли, як буде розвиватися житлова сфера Шевченківського району.

Житловий фонд Шевченківського району нараховує 3 292 будинки загальною площею 8 507,2 тис. кв. м, з них 1 431 будинок – це приватна садибна забудова.

– У багатоквартирному житловому фонді переважають 5-ти поверхові будинки, значна частка яких побудована в перший період індустріального домобудування (так звані «хрущовки»). На сьогоднішній день ці будинки не відповідають сучасним вимогам комфортного житла, енерго та ресурсозбереження. Реконструкція кварталів цієї забудови намічена на перспективу до 40 років, – пояснили в комунальному об’єднанні.

Найбільші ділянки нового житлового будівництва це район вулиці Дегтярівської з обсягом будівництва 270,0 тис. кв. м, район в межах вул. Дорогожицької, Ю. Іллєнка, Деревлянської, Сім'ї Хохлових – 197,0 тис. кв. м тощо.

Водночас, щоб життя у районі було комфортним та зменшити транспортні потоки у історичній зоні на території району передбачається: обмеження подальшого розміщення офісів та торговельно-розважальних об’єктів та завершення формування забудови площі Перемоги, Львівської площі та на Лук’янівці.

Нагадаємо, як буде розвиватися транспорт у Солом’янському районі.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»