Кращі етнографічні фільми України та світу зібрали на фестивалі: де подивитися безкоштовно

Кращі етнографічні фільми України та світу зібрали на фестивалі: де подивитися безкоштовно

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації COVID-19 і потраплянням території проведення події (село Криничне Одеської області) у червону зону, Міжнародний етнографічний кінофестиваль ОКО проходить виключно онлайн.

До 19 вересня на сайті фестивалю будуть доступні онлайн трансляції конкурсних та позаконкурсних фільмів національного та міжнародного конкурсного блоку. У програмі – понад 50 фільмів.

Зокрема, в українській програмі глядачі зможуть переглянути документальні картини «Многая літа. Стойко» про столітнього закарпатця, «Зарваниця» про феномен паломництва на Західній Україні, «Дельта» про життя мешканців дельти Дунаю, «Жива ватра» вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла в контексті сучасного світу та багато інших.

Щоб переглянути фільми, потрібно зареєструватися на сайті фестивалю

Щодня з 19 до 21 години команда фестивалю проводитиме прямі включення за участю режисерів національної конкурсної програми та членів журі. Глядачі дізнаються цікаві історії і деталі створення стрічок, а також матимуть можливість задати гостям онлайн-студії фестивалю питання в режимі реального часу.

Нагадаємо, Український модернізм та обличчя Забужко: у центрі Києва з’явиться Мистецька алея.

Марія Катаєва