Останній день роботи «червоних купальників»: у столиці завершився пляжний сезон

Останній день роботи «червоних купальників»: у столиці завершився пляжний сезон

Сьогодні, 15 вересня, в Києві офіційно завершується купальний сезон, що почався в цьому році 7 червня.

Пляжі вже практично спорожніли, а лайфгарди КП «Плесо» підводять підсумки роботи.

– У цьому оздоровчому сезоні лайфгарди несли свою службу на воді в звичайному режимі: були дуже пильні, швидко реагували на екстрені ситуації, здійснювали контроль за дотриманням заходів безпеки і запобіганням нещасним випадкам під час перебування людей на території пляжів та надавали допомогу відпочивальникам, – зазначають у комунальному підприємстві.

Цього сезону було встановлено 24 пости, працювала команда лайфгардів – 105 осіб.

На 12 офіційних міських пляжах рятувальники допомогли благополучно дістатися до берега 82 людям, що тонули, з яких 20 були діти.

– Протягом усього купального сезону хлопці та дівчата працювали дружною командою, підтримували один одного, поважали цінності кожного, не здавалися у важкі хвилини і довели, що кожен із них гідний бути героєм, – наголошують у КП «Плесо».

До слова, для киян хлопці та дівчата у червоних шортах та купальниках стали візитівкою столичних пляжів. Свідченням, що все під контролем.

Нагадаємо, що у столиці для очищення піску на пляжах використовували пляжеприбиральні машини італійського виробництва. Вони автоматично збирають дрібне сміття в контейнер, а пісок роблять більш пухким.