Метро на Виноградар: нові фото з будівництва столичної підземки

Метро на Виноградар: нові фото з будівництва столичної підземки

Кияни мають унікальну можливість мало не у режимі реального часу спостерігати за тим, як будують метро на Виноградар.

Фоторепортажі із роз’ясненнями публікують у ПАТ «Київметробуд».

– На майданчику № 214 (станція «Мостицька» та частина двоярусних тунелів) ведеться монтаж тунелів. Вже змонтовано 17 метрів тунелю з блоків суцільно-секційної оправи під лівий перегінний тунель (напрямок від Виноградаря до Сирця). Після проведення робіт з гідроізоляції підоснови, роботи з монтажу наступних блоків буде продовжено, – зазначають у Київметробуді.

Це перше метро в Україні з дворівневими перегінними тунелями між станціями. Таке рішення запропонували проєктанти для ефективного використання земельних ділянок для будівництва.

Нагадаємо, 2 вересня мер Києва Віталій Кличко, разом із метробудівцями, урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець». 

Нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро між цими двома станціями становитиме 3,7 кілометра. 

Нагадаємо, що відкриття двох нових станцій метро на Виноградар – «Мостицької» та «Проспект Правди» – заплановане на грудень 2021 року.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»