Київські вчителі пройдуть мультимедійні курси від зіркових експертів

Київські вчителі пройдуть мультимедійні курси від зіркових експертів

На початку нового навчального року у столиці запустили мультимедійні курси «Мистецтво Викладання».

Курси для підвищення кваліфікації вчителів та викладачів можна пройти на порталі Освітнього Хабу міста Києва. Це міжнародний інноваційний стандарт навчання у форматі SCORM, який наразі очолює рейтинг найпопулярніших стандартів дистанційної освіти у світі. Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Пройшовши курси «Мистецтво Викладання», українські освітяни отримають відповіді на такі актуальні питання: якого вчителя/викладача хочуть бачити перед собою учні та студенти; у чому полягає основне завдання сучасної освіти; як правильно побудувати комунікацію з колегами, учнями, студентами та їхніми батьками; яким чином використовувати сучасні інноваційні інструменти під час уроків в аудиторіях або дистанційного навчання; як зберегти баланс між роботою та життям поза межами навчального закладу.

– Наша мета – підготувати вчителів та викладачів до змін, які наразі відбуваються у системі освіти у всьому світі, сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи, – зазначив Директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі.

Участь у створенні курсів «Мистецтво Викладання» взяли найкращі експерти у сфері освіти: Володимир Співаковський – двічі рекордсмен Книги Рекордів Гінесу; Віталій Зубков – відомий психолінгвіст та поліглот, автор наймасовішого освітнього проєкту України «Lingva Skills»; Олександр Стручаєв – магістр психології і коуч міжнародного рівня за стандартами International Coach Union та інші сертифіковані тренери та тренерки Освітнього Хабу міста Києва.

– Ми зібрали справжню зіркову команду експертів для того, щоб наші вчителі та викладачі змогли в одному місці отримати необхідні практичні інструменти для своєї роботи, – зазначила директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав. – У мультимедійних курсах, які ми розробили, немає нічого зайвого – лише корисна та практична інформація, яку можна одразу застосовувати під час навчального процесу в українських школах та університетах.

Пройти безкоштовно мультимедійні курси підвищення кваліфікації освітян «Мистецтво Викладання» та отримати відповідний сертифікат можна на порталі Освітнього Хабу міста Києва.