Перед столичною мерією навчали рятувати людські життя

Перед столичною мерією навчали рятувати людські життя

Під столичною мерією киян навчали надавати першу допомогу. Таким чином Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України, за підтримки КМДА, ініціювала флешмоб із проведення серцево-легеневої реанімації з нагоди Всесвітнього дня першої медичної допомоги.

Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

– Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги виникають, як правило, несподівано. У цих випадках важливо не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому що дорога кожна секунда. Вже давно відомо про існування так званої «золотої години», того часу, коли постраждалому можна надати найбільш дієву першу допомогу. І елементарні правила повинні знати всі, вважають у Товаристві Червоного Хреста.

Тож просто перед головним входом до мерії на Хрещатику, 36, усіх охочих навчали:

  • робити серцево-легеневу реанімацію на спеціальних манекенах;
  • правил надання першої допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних аварійних ситуаціях;
  • допомоги при відкритих переломах, втраті свідомості тощо;
  • і розповідали про локації аварійних служб міста.

Під час заходу заступниця голови КМДА Марина Хонда зазначила, що Червоний Хрест – це організація, яка завжди приходить на допомогу у складних ситуаціях.

– Коли почалася епідемія COVID у Києві, Червоний хрест був першою організацією, яка відгукнулася допомогти соціально-незахищеним верствам населення, перші, хто допоміг нам масками у той час, коли ми до кінця не розуміли, як потрібно діяти в цій ситуації. Я точно знаю, якщо виникає критична ситуація – Червоний Хрест завжди надасть допомогу. Я дякую вам за те, що ви багато років проводите цей захід, пояснюєте людям, як потрібно надавати першу медичну допомогу, бо це, справді, повинен вміти кожен, – зауважила Марина Хонда.

Також вона вручила Київській міській організації Товариства Червоного Хреста України сертифікат, який підтверджує партнерство організації та Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, коли не треба викликати швидку: столичні медики розповіли про безрезультатні виїзди.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»