Уночі на Лісовому масиві врятували 33 людей від пожежі

Уночі на Лісовому масиві врятували 33 людей від пожежі

Уночі на Лісовому масиві мешканцям п’ятиповерхівки довелося пережити страшну пригоду. Через пожежу та сильне задимлення з квартир  евакуювали 33 людей, з них 4 дітей. Одна жінка загинула.

-13 вересня, о 03:05 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Братиславській, 30-А, що у Деснянському районі столиці. Бійці виїхали і відразу ж приступили до порятунку людей, та гасіння вогню. Пожежу було локалізовано о 04:03, та ліквідовано о 04:16, - повідомили рятувальники.

Як з’ясувалося, у квартирі, де виникла пожежа, проживала психічно хвора жінка, що вже неодноразово підпалювала власну квартиру, а через те, що зовнішні двері цього помешкання були старими і нещільними, то дим пішов на сходову клітину. Саме тому, не гаючи дорогоцінні секунди, рятувальники вирішили евакуювати людей із інших помешкань.

Загалом, по трьох колінним драбинам врятували 14 людей, з них 2 дітей, за допомогою автодрабини виведено 5 осіб, і 14 осіб було виведено по сходовій клітині, з них 2 дітей.

Рятувальники навіть віддавали людям власні апарати на стисненому повітрі, аби мешканці малу змогу вільно дихати під час спуску в задимленому середовищі.

-На жаль, не обійшлося без жертв. В ході гасіння та евакуації, на 4 поверсі було виявили хвору жінку 1945 р.н., біля власного помешкання у вкрай важкому стані. Але, на жаль, реанімаційні заходи результатів не дали, жінка померла не приходячи до тями, - зазначили у ГУ ДСНС України у м.Києві.

На місці події працювало 7 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 25 чоловік особового складу.

Причину виникнення пожежі встановлюватиме слідство.

Фото ГУ ДСНС України у м.Києві

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»