У центрі столиці влаштують велодень

У центрі столиці влаштують велодень

Традиційний велодень в Києві відбудеться 12 вересня, але через карантинні обмеження  - без параду містом. Велодень-Київ - це акція, яку організовують велосипедисти для велосипедистів Києва.

В програмі -  ВелоТетрісЧелендж - просто займаємо весь простір софійської площі, лягаємо на безпечній дистанції, велосипед кладемо над собою, посміхаємось дронам, і робимо круте спільне фото велокомьюніті Києва.

Місце зустрічі - Софійська площа, може безпечно вмістити до 1000 учасників, Для кожного учасника буде позначене безпечне місце, щоб точно розуміти, де ці 5 метрів. Початок об 11.00
 

Для ретельної організації процесу бажаючих просять зареєструватися, адже є умовний ліміт 50-100 людей з кожного району. Але не переживайте- якщо ви хочете брати участь - сміливо реєструйтесь! Бонусом- серед зареєстрованих буде розіграш лотерея на площі.

Після загального фото, спілкування, розіграшу подарунків буде організована невелика велоекскурсія новою велоінфраструктурою центру: Золотоворітська, Рейтерська, Ярвал а також колони для руху назад по районах.

Для того, щоб наступного року, провести повноцінний парад і фестиваль організатори просять підтримати проєкт Громадського бюджету, він дасть можливість забезпечити найнеобхідніше для проведення великого параду і фестивалю з веселими та корисними активностями.

Організатори  - ГО “Велодень Київ” і велоспільноти міста

Важливо: приймаючи участь у акції кожен учасник має усвідомлювати відповідальність стосовно власного здоров'я та безпеки себе і оточуючих. Ми забезпечимо всі необхідні заходи безпеки, але відповідальність щодо участі і наслідків - на Вас, тому участь у цьому заході має бути виваженим рішенням.

Нагадаємо, у парку Шевченка триває останній тиждень безкоштовних кінопоказів

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»