У парку Шевченка триває останній тиждень безкоштовних кінопоказів

У парку Шевченка триває останній тиждень безкоштовних кінопоказів

«Кіновернісаж просто неба» добігає кінця — протягом 7 тижнів під пам’ятником Шевченку збираються любителі українського кіно, і щодня — аншлаги. Подивитися українське кіно ви маєте можливість до 15 вересня. 

Програма показів:

11 вересня — документальний день

«Заповідник Асканія», реж. Андрій Литвиненко, 2019
В Асканії-Нові уживаються різноманітні види тварин та люди з геть несхожими характерами. Директор заповідника Віктор Семенович спілкується з буйволами, зебрами та пеліканами, наче з людьми. Для колишнього співробітника пана Миколи це місце стало прихистком від цинічності зовнішнього світу. Молодий вчений Паша днями рахує птахів і товаришує з місцевими реперами, аж доки не стикається з непростим життєвим вибором. Вже ціле століття Асканія-Нова захищає природу від змін, спричинених людиною. Та чи прийме вона зміни, необхідні для власного виживання?

«Рутенія. Повернення Коду Нації», реж. Антоніна Готфрід, 2020.

Фільм розказує історію народження унікального українського шрифту, який може стати новим брендом України.

12 вересня — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», реж. Олег Маламуж, 2018.

За сюжетом, історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя.
Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.


13 вересня — «Мудаки. Арабески» (кіноальманах), 2011.

Альманах короткого метру, де представили свої роботи знані нині режисери Мирослав Слабошпицький, Володимир Тихий, Жанна Максименко-Довгич, Віра Яковенко та інші.
«TERA», реж. Нікон Романченко, 2018.

14 вересня — «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ», реж. Михайло Хома, Тарас Дронь, 2018.

Дзідзьо спізнюється на літак до Португалії, де на нього чекала мама та знайомство з дівчиною Зоряною, яку вона йому і підшукала. Мама так розгнівана легковажністю сина, що виганяє його зі своєї міської квартири та відправляє у дідову хату. 
У селі Дзідзьо починає життя із дуже делікатної для себе ситуації. Його друг та сусід Бодя Павук починає розважати Дзідзя у свій брутальний спосіб. Але у чоловічий тандем втручається тендітна дівчина із дивним ім'ям Квітка. Пристрасті розпалюються, емоції вирують, інтриги посилюються. Яким буде перший раз Дзідзя?
Фільм на «Кіновернісажі» представить сам виконавець головної ролі та співрежисер — DZIDZIO (Михайло Хома). Не впустіть нагоду поспілкуватись із популярним виконавцем.
Благодійний показ із субтитрами для нечуючих і слабочуючих глядачів.

15 вересня — «Східняк», реж. Енді Іва (Андрій Іванюк), 2019.

Найновіший фільм Енді Іви з Богданом Бенюком у головній ролі.
Позивний головного героя - "Борода". Він невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він - перший, коли треба відправитися в штаб, щоб "вибити" необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть "Режисер". Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи.

Початок: щодня о 20:00
Де: парк Шевченка
Вхід вільний

Нагадаємо, Фестиваль мистецтв у Києві присвятять княгині Ользі

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»