Готуючись до зими, комунальники усунули понад 6 тисяч пошкоджень мереж

Готуючись до зими, комунальники усунули понад 6 тисяч пошкоджень мереж

Готуючись до опалювального сезону 2020-2012 року, фахівці КП «Київтеплоенерго» усунули 6 394 гідравлічні та експлуатаційні пошкодження.

– Цього року через карантин, роботи з підготовки тепломереж почалися пізніше, ніж зазвичай – 12 травня та завершилися 28 серпня. Через це роботи виконувались за інтенсивним графіком, повідомили у Київтеплоенерго.

Нагадаємо, що гідравлічні випробування – це необхідний технологічний процес, який передбачає перевірку трубопроводів на міцність і щільність за допомогою подачі води під підвищеним тиском.

Таку «діагностику» мереж теплоенергетики проводять щоліта, щоб виявити «тонкі» місця на трубопроводах і своєчасно провести ремонтні роботи та підготувати тепломережі до посиленої роботи взимку.

Це дозволяє зменшити кількість аварійних пошкоджень трубопроводів в опалювальний період.

До слова, система тепломереж Києва вважається однією з найбільших в Європі. Її довжина – понад 2,7 тис. км. На сьогодні майже 80% трубопроводів відпрацювали свій нормативний термін – їхній середній вік становить 40-50 років.

Минулого року Київтеплоенерго розпочало масштабну програму заміни мереж і впродовж минулого та цього літа в столиці замінено 230 км найбільш аварійних ділянок.

Нагадаємо, на Академмістечку модернізують тепломережі.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»