До кінця вересня відновлять рух двома оновленими шляхопроводами на Оболоні

До кінця вересня відновлять рух двома оновленими шляхопроводами на Оболоні

До кінця вересня відновлять рух двома оновленими шляхопроводами на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час перевірки капітального ремонту об’єктів, інформує пресслужба мера.

– Ми продовжуємо оновлювати інфраструктуру нашого міста. Зараз ви бачите, як триває капітальний ремонт двох шляхопроводів, що були побудовані у 1987 році. З того часу ці об’єкти не ремонтували і вони перебували в аварійному стані. В травні цього року ми капітально відремонтували два сусідніх шляхопроводи. А тепер оновлюємо ще два, – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, роботи на цих об’єктах розпочали минулого року. Тут повністю замінять опорні частини шляхопроводів, відновлять металеві частини конструкції. Планують здійснити й армування та бетонування монолітної плити проїжджої частини та тротуару.

Після цього оновлять огорожу, влаштують кілька шарів високоякісного асфальту. Підрядник дає гарантію на нього на 5 років. Також, як і на всіх об’єктах капітального ремонту, буде встановлена нова система освітлення.

– Відновити повноцінний рух цими шляхопроводами ми плануємо вже наприкінці вересня. Але деякі роботи тут іще триватимуть до кінця року. Завдяки якісному ремонту і використанню сучасних технологій термін експлуатації конструкцій шляхопроводу буде мінімум 35 років, – наголосив мер столиці.

Він також повідомив, що за останні кілька років у столиці оновили 368 вулиць та проїздів – це майже 1 тисяча кілометрів доріг. 16 мостів та шляхопроводів відремонтували капітально. На 31 об’єкті – зробили середній ремонт.

– Такого масштабного оновлення інфраструктури столиця не бачила десятиліттями. І ми продовжуємо над цим працювати, – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, 115 вулиць і штучних споруд столиці відремонтувати середнім ремонтом  саме таке завдання міська влада ставила перед київськими дорожниками на початку дорожньо-будівельного сезону 2020 року.

Фото пресслужби мера

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»