У столичному парку «Юність» тривають роботи з благоустрою

У столичному парку «Юність» тривають роботи з благоустрою

У вересні у парку розпочалися роботи з озеленення території та благоустрою, а саме: влаштування газону, створення квітників, висаджування дерев та кущів, влаштування покриттів із асфальтобетонних сумішей; покриттів із ФЕМ, гумового покриття на спортивному майданчику та встановлення лав та урн.

Про це повідомляє Святошинська РДА.

Реконструкцію парку, розташованого між просп. Леся Курбаса та вул. Володимира Покотила і Академіка Сіркова, обговорили на виїзній нараді за участі керівництва району на чолі з головою Святошинської РДА Сергієм Павловським. Про заплановані роботи доповідав директор КП УЗН Святошинського району Аршак Магалов.

Парк «Юність» у Святошинському районі був заснований у 1979 році силами учнів навколишніх шкіл. З 2011 року має статус пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення. Площа парку – 6,44 га.

У 2019 році розпочалася реконструкція парку. В рамках реконструкції було вирішено виокремити різні функціональні зони для відпочинку: прогулянкову, тихого відпочинку, спортивну, дитячо-ігрову, для проведення культурно-масових заходів. Замовником робіт є КП «Київміськрозвиток».

Проєктом оновлення парку передбачено відновлення старих і прокладання нових пішохідних доріжок, заміну інженерних мереж, встановлення сучасних дитячого та спортивного майданчиків, нових лав та урн, інформаційних та навігаційних табличок, влаштування LED-освітлення парку. Крім того, заплановано відремонтувати та підключити до інженерних мереж громадську вбиральню.

На сьогодні влаштовані пішохідні доріжки та центральна алея, влаштовано кінологічний майданчик на 1 000 кв. м із відповідними елементами. Наразі тривають роботи з озеленення території та благоустрою.

Нагадаємо, на Русанівській набережній відкрили особливий причал.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»