На туристичному форумі у Києві визначили першочергові завдання

На туристичному форумі у Києві визначили першочергові завдання

На Tourism Women Forum визначили першочергові завдання для подальшого розвитку туристичної сфери столиці з урахуванням кризи, спричиненої пандемією.

Про це поінформували в Управлінні туризму та промоцій.

Серед основних завдань:

- сприяння розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування туристичного потенціалу та бренду міста Києва. Для цього передбачений комплекс маркетингових заходів: просування туристичного порталу kyivcitytravel.com.ua та каналів/акаунтів на YouTube, Instagram, Facebook; крос-промоція з містами України і світу; трансляція промоційного відеоконтенту для популяризації туристичного потенціалу столиці в містах України і за кордоном тощо.

- підтримка екскурсійної діяльності. Планується організувати курси підвищення кваліфікації і атестації екскурсоводів та гідів-перекладачів; координувати діяльність та підтримувати громадські об’єднання екскурсійних працівників; розширювати тематику та ініціювати нові формати проведення екскурсій.

- удосконалення туристичної інфраструктури. Зокрема, у планах – створити розширену мережу сучасних туристично-інформаційних центрів з елементами цифровізації.

- увага діловому (MICE) та іншим популярним видам туризму.

Підводячи підсумки, начальник Управління Марина Радова представила присутнім проєкт резолюції туристичного форуму «Tourism Women Forum», який містив наступні основні постулати:

  • відзначити роль сучасної жінки у туристичному бізнесі та визначити шляхи підтримки і стимулювання жіночої праці в галузі;
  • застосувати в практичній діяльності світовий досвід щодо подолання кризи та підтримки бізнесу з метою подальшого розвитку туристичної сфери в цілому;
  • активізувати консолідацію бізнесу з державними і місцевими органами влади та громадськістю;
  • розробити конкретні заходи щодо подальшого розвитку туристичної сфери з урахуванням аналітичних даних щодо впливу кризи, спричиненої пандемією COVID-19, для їх подальшого включення до Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2022-2024 роки.


Туристичний форум Tourism Women Forum провело Управління туризму та промоцій КМДА. Захід відбувся із метою обговорення питань подолання соціально-економічних наслідків кризи у туристичній сфері та напрацювання пропозицій для індустрії гостинності щодо впровадження невідкладних антикризових заходів.
Програма заходу була представлена трьома дискусійними платформами: «Туристична галузь в умовах глобальної пандемії COVID-19: наслідки та перспективи», «Туристичний сезон в умовах глобальної пандемії COVID-19 та популяризація перспективних видів туризму»,  «Креативні індустрії провідної європейської туристичної столиці: до та після пандемії COVID-19».

Нагадаємо, Марина Хонда: Пандемія коронавірусу – це можливість для туризму перейти в новий, креативний формат роботи.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»