Перевірки ресторанів і ринків: Кличко розповів про боротьбу із порушниками

Перевірки ресторанів і ринків: Кличко розповів про боротьбу із порушниками

Кияни «розслабилися» і перестали дотримуватися простих правил безпеки проти коронавірусу. Тож сумлінних мешканців столиці турбує, чому влада не карає тих, хто порушує правила карантину – не носить маски у транспорті, магазинах чи державних установах.

Водночас, як повідомив мер столиці Віталій Кличко, за час роботи – з кінця травня – зведені патрулі поліції, Держпродспоживслужби та Муніципальної охорони здійснили понад 5,5 тисячі перевірок роботи суб’єктів господарювання на дотримання протиепідемічних обмежень.

– Я вже неодноразово говорив, що функції контролю за дотриманням карантинних обмежень покладені на Національну поліцію. Місто ж наприкінці травня створило спеціальні патрулі. До складу яких разом із поліцією входять представники Держпродспоживслужби та Муніципальної охорони. Ці патрулі перевіряють ресторани, торговельні заклади, столичні ринки на дотримання ними норм безпеки. За час своєї роботи патрулі здійснили понад 5,5 тисячі перевірок суб’єктів господарювання. Склали 889 протоколів про порушення, – повідомив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що ситуація в місті залежить не тільки від роботи патрулів чи поліції. А насамперед – і від свідомості самих киян.

– Я не хочу нікого лякати. Але динаміка розповсюдження хвороби – невтішна. Давайте не доводити знову до карантину! Будьте обережними і дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе! – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, лікарні столиці заповнені хворими на коронавірус і пневмонію.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»