У парку Шевченка продовжуються безкоштовні кінопокази

У парку Шевченка продовжуються безкоштовні кінопокази

До 15 вересня працює «Кіновернісаж просто неба» — літній кінотеатр біля пам’ятника Шевченку в однойменному парку для киян і гостей столиці.  Щодня абсолютно безкоштовно тут тривають покази найкращих українських фільмів останніх років.

У програмі - авторське кіно, гучні прем’єри, стрічки, що зібрали найбільшу касу й отримали призи на кінофестивалях, дитяче та підліткове кіно тощо.

6 вересня

«Чужа молитва», реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2018

Фільм розповідає історію кримської татарки Саїде Аріфової, яка під час Другої світової війни двічі врятувала 88 єврейських дітей-сиріт: спершу — від нацистів, видаючи дітей за кримських татар, а вдруге — від військ НКВС, які здійснювали депортацію кримських татар у травні 1944 року, довівши, що ці діти є євреями.

7 вересня

Фестивальне короткометражне кіно

«Схрон», реж. Оксана Войтенко, 2020 («Скіфський олень» за найкращий фільм Національного конкурсу 49-го КМКФ «Молодість»-2020).
«Килим», реж. Наталя Кисельова, 2019 (Гран-прі Національного конкурсу Kyiv International Short Film Festival).
«Шпілі-Вілі», реж. Іван Шоха, 2020 (Гран-прі кінофестивалю «Відкрита ніч»-2020).
«Зловмисник», реж. Валерій Шевченко (Гран-прі кінофестивалю «Відкрита ніч»-2020).
Solitude, реж. Ліза Сміт, 2019 (Учасник Одеського міжнародного кінофестивалю, номінація за найкращий короткометражний фільм на премію «Золота Дзиґа»).
«Дорослий», реж. Жанна Озірна, 2019 (Учасник Одеського міжнародного кінофестивалю)
«Вічність», реж. Анна Соболевська, 2018 (Учасник КМКМ «Молодість»)

8 вересня

«Поводир», реж. Олесь Санін, 2014

Історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору.

9 вересня

«Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке», реж. Михайло Костров, 2019 (дитяче)

Козаки багато років захищали український народ від усякої напасті, не шкодуючи ні своєї крові, ні своїх життів заради блага простих людей. Саме тому прощаються їм усі гріхи, якщо померли в бою за справедливість, і жодної душі козацької в пеклі ви не знайдете, нічого їм там робити. Але Диявол був би не Дияволом, якби не хотів змінити цей порядок. Прикро йому, що жодного козака за стільки років не бачив у себе, ось і вирішив з апостолом Петром посперечатися, що зможе зловити та до Різдва утримати в себе найкращого та найбільш хороброго козака на ім'я Семен. Тільки ось хлопця сам чорт не підкупить і не залякає, що з ним робити з таким?

Початок о 20.00
Вхід вільний

Нагадаємо, новий сезон Театр на Подолі відкриє двома прем'єрами

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»