Столичні котельні підготували до опалювального сезону

Столичні котельні підготували до опалювального сезону

Столичні станції теплопостачання і котельні в усіх районах Києва готові до осінньо-зимового періоду 2020-2021. Цьогорічна програма ремонтів виконана, а оновлене обладнання пройшло випробування.

Про це повідомили в пресслужбі КП «Київтеплоенерго».

- Київтеплоенерго перевірило роботу обладнання по завершенню ремонтів на всіх котельнях та станціях тепла: до роботи під навантаженням взимку вони готові. Завдяки виконанню щорічної програми ремонтів ми забезпечуємо надійну роботу обладнання. Це завжди невід’ємна частина підготовки до опалювального періоду, адже від роботи обладнання теплоджерел залежить надійність теплопостачання понад 40 % наших клієнтів, – зазначив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Основні види робіт, які виконувалися, мають різні ступені складності: це ремонт котлів, систем горіння, насосів, газо- й теплопроводів, димових труб та іншого обладнання, за допомогою  якого виробляється тепло для киян. У опалювальний сезон усі котельні та станції теплопостачання міста генерують до 50 % загального обсягу теплової енергії для потреб Києва.

Серед найбільших об’єктів, де проводились ремонти: районні котельні «Виноградар», «Микільська Борщагівка», «Нивки», «Молодь», «Відрадний», «Воскресенка». Та більш масштабні – станції тепла «Біличі», «Позняки», СТ-1, СТ-2.

Нагадаємо, на заводі «Енергія» триває переоснащення, щоб робота підприємства була більш екологічною. 

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»