За проєкти Громадського бюджету-5 можна голосувати у смартфоні

За проєкти Громадського бюджету-5 можна голосувати у смартфоні

Цього року віддати голоси за проєкти Громадського бюджету-5 можна через мобільний додаток Kyiv Smart City. Для цього фахівці розробили відеоінструкцію, яка допоможе кожному охочому підтримати обрані проекти.

Також за проекти ГБ можна проголосувати в терміналах Приватбанку (відеоінструкція) та чат-ботах електронної демократії, створених ПриватБанком. VoteForCityBot створено для покращення процесу голосування за проекти бюджету участі, а також для популяризації цього процесу. Бот Voteforcitybot доступний у Viber  та Telegram 

Традиційно можна проголосувати на сайті Громадського бюджету (рекомендуємо відкрити браузер в режимі інкогніто). Для цього необхідно обрати вкладку «Проекти» та натиснути «ГБ 2021» чи обрати «Всі проекти». Їх можна обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку. Голосування електронне, тож авторизуватися потрібно через BankID Національного банку України (НБУ), BankID ПриватБанку, Електронний цифровий підпис (ЕЦП) або Mobile ID у вікні сервісу КИЇВ ІD (див. відеоінструкцію). Після підтвердження особи банком чи адміністратором ЕЦП, система поверне вас на сторінку проекту і кнопка «Проголосувати» стане активною. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

Якщо у вас виникають питання чи проблеми з голосуванням, обов’язково звертайтеся до служби підтримки
- на електронну пошту: [email protected]
- за телефоном (044) 366-80-12.
Питання щодо вирішення проблем з голосування публікуйте в Фб-групі Техпідтримка Громадського Бюджету Києва.

Проголосувати за вподобані проєкти можна до 15 вересня. У ГБ-5 беруть участь понад 1 400 проєктів на суму понад 715 млн грн. Наступного року на реалізацію успішних проєктів виділять 170 млн грн.

Нагадаємо, понад 80 тисяч киян підтримали проєкти Громадського бюджету

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»