Як впроваджують гендерну рівність у скандинавських країнах: тато у декреті і уроки рівноправності:

Як впроваджують гендерну рівність у скандинавських країнах: тато у декреті і уроки рівноправності:

3 вересня за ініціативи міського голови відбудеться Київський Форум рівних прав і можливостей за підтримки Фонду народонаселення  ООН, Офісу ради Європи в Україні, OOH-Жінки-Україна, за участі  Ради Європейських Муніципалітетів і Регіонів, посольств зарубіжних країн та міжнародних організацій. На ньому мери європейських столиць, міжнародні представництва та організації презентують політики і практики досягнення рівності, обговорять нові виклики, пов’язані із пандемією COVID-19.

Знайомимо з практиками гендерної рівності, які існують в європейських країнах і містах.

ШВЕЦІЯ

Уроки рівноправності

Згідно з шведським Законом про освіту, прийнятому в 1996 році, принцип рівноправності повинен охоплювати всі аспекти шкільного навчання. Це означає, перш за все, що дівчатка і хлопчики повинні знаходитися в рівних умовах.
У Швеції не прийнято розділяти хлопчиків і дівчаток на уроках або давати їм різні завдання. Наприклад, на уроках праці хлопчики і дівчатка разом навчаються шиттю, в’язанню, різьбленню по дереву і обробці металу. На заняттях з домоводства і хлопчиків, і дівчаток вчать прасувати білизну, прати, готувати їжу, планувати витрати на домашнє господарство. При цьому не робиться ніяких статевих відмінностей, на кшталт того, що суто «чоловіча», а що суто «жіноча» робота. 

Декретна відпустка – татам

Система соціального забезпечення в Швеції передбачає рівні права обох батьків на декретну відпустку і сприяє тому, щоб турбота про дитину лягала не лише на материнські плечі. Згідно зі шведським законодавством, на сім'ю в Швеції дається до 480 днів оплачуваної відпустки по догляду за дитиною. При цьому закон зобов'язує кожного з батьків взяти мінімум 90 днів з цих 480, а решта 300 днів поділити між собою, як вони вважають за потрібне. 
Незважаючи на політику підтримки рівноправності в сім'ях з боку шведської держави, поки що жінки, які беруть декретну відпустку – в більшості. 29,3% днів декретної відпустки використовується чоловіками, тоді як інші 70,7% припадають на частку жінок.

Рівні умови на роботі

У Швеції не прийнято ділити професії на «чоловічі» і «жіночі». Антидискримінаційне законодавство зобов'язує створювати рівні умови для чоловіків і жінок на робочих місцях. Дискримінація за ознакою статі заборонена. Крім того, роботодавець не має права перешкоджати виходу співробітника в декретну відпустку, незалежно від того, якої статі цей співробітник. 

Жінка-священик? 

На початку 1960-х років Шведська церква відкрила шлях до кар'єри в духовній сфері і для жінок. Сьогодні близько 45% всіх священиків в Швеції - жінки. Крім того, Генеральний синод складається з 123 жінок і 128 чоловіків, які приймають ключові рішення щодо розвитку і майбутнього Шведської церкви.

Закон проти насильства по відношенню до жінок

Цей юридичний документ вступив в силу в 1998 році. Згідно з ним, будь-які форми насильства і жорстокості, яким може піддаватися жінка, наприклад, з боку партнера, повинні оцінюватися як взаємопов'язані. За грубе порушення недоторканності жінки можна отримати термін тюремного ув'язнення до 6 років.

Запобігання проституції

У 1999 році в Швеції почав діяти закон, що протидіє проституції і забороняє придбання послуг сексуального характеру. Закон ставить під удар саме покупців секс-послуг, не передбачаючи покарання для осіб, які займаються проституцією. У 2005 році цей законодавчий акт було включено і до основного Кримінального кодексу країни. Шведський підхід до боротьби з сексуальними злочинами був пізніше узятий на озброєння і такими країнами, як Норвегія, Ісландія, Канада і Північна Ірландія.

1 січня 2018 року було створено Шведське агентство з гендерної рівності.

СТОКГОЛЬМ: уповноважений з прав рівності 

На сьогодні близько 48% жінок є депутатами міської ради Стокгольма, аналогічна картина спостерігається і у Парламенті країни. Мер міста Анна Кеніг Йерлмюр та більше половини заступників є представницями жіночої статі.

1 грудня 2009 року в місті створили  Офіс уповноваженого з питань рівності. Він слідкує за гендерної рівністю на ринку праці, збирає та аналізує інформацію у сфері рівності, розробляє стратегію, плани  досягнення та здійснює їх  реалізацію. А також розглядає скарг щодо порушення прав осіб та дискримінації, передає і супроводжує їх у суді. У 2017 році близько 90% справ з підстав дискримінації було виграно заявниками).

НОРВЕГІЯ

У Норвегії діє Міністерство у справах дітей, з питань рівності і соціальної інтеграції. Країна прийняла модель гнучкої квоти, яка передбачає мінімум 40% представництва обох статей у всіх державних колегіях та комітетах. Неможливість досягти цільової мети у 40% може бути виправдана лише у тому випадку, якщо «особливі обставини призводять до очевидної нерозумності виконання цілі». Проте відсутність будь-яких супутніх санкцій за невиконання цілей робить норвезьку модель значно слабшою.

У деяких колективних договорах у державному секторі є положення про необхідність надання переваг представникам тієї статі, яка є менш представленою. Норвезький уряд скористався цим заходом для надання переваг жінкам з метою збільшення кількості жінок-суддів.

В Норвегії запроваджено батьківську квоту (для чоловіків) використання відпустки для догляду за дитиною – 12 тижнів, які не можуть бути трансформовані у відпустку матері і за них не можна отримати кошти.

Мером столиці Норвегії Осло є  Маріанна Борген.

Нагадаємо, «Сила у рівності!»: у столиці пройде Київський Форум рівних прав і можливостей

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»