Кличко на тижні моди презентував форму Муніципальної охорони

Кличко на тижні моди презентував форму Муніципальної охорони

Сьогодні, 2 вересня на окремому показі Ukrainian Fashion Week українські дизайнери презентували одяг для столичних комунальних служб.

Показ відвідав мер столиці, разом із братом Володимиром.  Останній особисто вийшов на подіум  у формі Муніципальної охорони.

-Місто ініціювало і розпочало втілювати цей проєкт, аби працівники комунальних служб столиці мали гарний, стильний і зручний робочий одяг. Я звернувся до оргкомітету Ukrainian Fashion Week з ідеєю «переодягнути» працівників комунальних служб міста, - сказав Віталій Кличко.

Також, Віталій Кличко додає, що за допомогою Ukrainian Fashion Week до створення одягу залучили чотирьох молодих українських дизайнерів: Володимира Демчинського, Ядвігу Нетикшу, Софію Русинович та Кирила Харитонцева, які розробили й в липні представили ескізи форми для комунальних служб Києва. Дехто з цих дизайнерів навіть створював колекції у стилі робочого одягу.

Відтак, кожен з дизайнерів підготував по п'ять моделей одягу - для працівників метро, швидкої допомоги, Муніципальноі охорони, «Киівпастрансу» та «Київзеленбуду». Всього на подіумі представили 20 моделей уніформи. Це поки що - зразки. Кожну з представлених моделей одягу можна буде адаптувати до реального життя та потреб працівників комунальних служб.

Виготовлення робочого одягу для комунальників планують замовити в українських виробників.

Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»