На честь Героїв кияни влаштують забіг у центрі столиці

На честь Героїв кияни влаштують забіг у центрі столиці

Киян запрошують взяти участь забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», який відбудеться 26 вересня 2020 року на Хрещатику і присвячений Дню пам'яті захисників України, які загинули за боротьбу і незалежність України.

– Заявки для участі в забігу приймаються до 14 вересня 2020 р., але реєстрацію можуть закрити і раніше, якщо буде заповнено квоту за кількістю учасників на дистанціях, – зазначають організатори.

Передбачено забіги на 2, 5 та 10 кілометрів.

Після подання заявки на електронну пошту організатори надішлють всю інформацію стосовно умов участі в забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

– 29 серпня указом Президента було призначено як День пам'яті захисників України, які загинули за боротьбу і незалежність України. І вкрай важливо наповнити сенсом такі дати, щоб це не були такі речі, які були в Радянському Союзі, що зазвичай обмежувалися покладанням квітів, згадками і таке інше. Ми впевнені, що пам'ять має бути живою, – пояснював мету забігу заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко на пресконференції в Укрінформі.

Організатори всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»: Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції», громадською організацією «Славетні епохи України», громадською спілкою «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», громадською організацією «Об’єднані Війною. 90-й батальйон», Київським міським Палацом ветеранів та Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

Зареєструватися можна тут.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»