У автобусному парку на Дарниці відбувся показ моди

У автобусному парку на Дарниці відбувся показ моди

У рамках Українського тижня моди у Дарницькому районі пройшов технологічний показ дизайнера Жана Гріцфельдта. Він презентував колекцію «Як тебе не любити» – Love Kyiv by Jean Gritsfeldt.

Подія була присвячена Києву і стала одним із перших шоу, що передувало початку Ukrainian Fashion Week. Локація для показу була обрана незвичайна та оригінальна – сьомий автобусний парк. Команда дизайнера Жан Гріцфельда влаштувала яскраве шоу, представивши мінімалістичні кежуал-образи, що були прикрашені принтом із словом «Київ».

– Адаптивність – нова реальність. Ми можемо перебувати в усвідомленому ув’язненні, але за допомогою високих технологій продовжувати розвиватися та творити. Давайте переживемо цей складний період разом, висловлюючи любов людям і місту, яке дало нам тепло, – каже дизайнер. Подивитися шоу можна було онлайн на сторінці дизайнера.

Автобусний парк № 7 автопарк з вантовим даховим покриттям на Дарниці в Києві, зразок індустріальної архітектури. За визначенням CNN, автопарк «найразючіший приклад радянського модернізму», «прихована реліквія» попередньої доби, яка «раніше вважалася інноваційною будівлею»

Нагадаємо, біля метро «Дарниця» буде нова пам`ятка природи.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»