Лікарні для пацієнтів з коронавірусом у Києві працюють у режимі інфекційних госпіталів

Лікарні для пацієнтів з коронавірусом у Києві працюють у режимі інфекційних госпіталів

У столиці різко збільшилася кількість госпіталізованих. У лікарнях перебувають 788 хворих на коронавірус. Тільки минулої доби госпіталізували 75 пацієнтів.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн пресконференції.

– Різко збільшилася кількість госпіталізованих. До лікарень столиці за минулу добу потрапили 75 пацієнтів! Загалом на сьогодні в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 788 хворих на коронавірус, із них 19 дітей. 164 пацієнта – у важкому стані. 210 отримують кисневу підтримку. 14 – під апаратами ШВЛ. Іще 100 пацієнтів перебувають у лікарнях із підозрою на коронавірус, повідомив Кличко.

За словами мера Києва, збільшується і кількість хворих на пневмонію. За минулу добу госпіталізували 144 пацієнта з таким діагнозом. Загалом же запалення легень у столичних медзакладах лікують 1 128 хворих.

Мер зауважив, що лікарні для пацієнтів з коронавірусом працюють у режимі інфекційних госпіталів. Загалом, вони заповнені майже на 54 відсотка. Минулого тижня місто додало госпітальні бази для прийому хворих на коронавірус. Це міські лікарні № 5, 17, 6 та 8. І вони вже приймають пацієнтів з COVID-19.

– Я хочу вкотре звернутися до всіх: коло звужується… І вже в кожного з нас є знайомі, родичі чи співробітники, які захворіли на коронавірус. І поводитися в цій ситуації легковажно чи розповідати про світову змову – м'яко кажучи, нерозумно! А якщо в людини немає інстинкту самозбереження – вберегти і врятувати її складно… Тому, не нехтуйте своїм здоров'ям і не наражайте на небезпеку близьких та людей, які поруч. Адже ви можете перенести хворобу без симптомів або в легкій формі, але заразити людей, які в групі ризику! – наголосив Віталій Кличко.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»