Міський голова призначив Олександра Харченка на посаду заступника голови КМДА

Міський голова призначив Олександра Харченка на посаду заступника голови КМДА

Олександра Харченка призначили на посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень із 1 вересня 2020 року.

Відповідне розпорядження від 31 серпня 2020 року № 581 підписав київський міський голова Віталій Кличко, повідомили в пресслужбі КМДА.

Олександр Харченко народився 12 жовтня 1980 року, громадянин України. Освіта вища, у 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», юрист. У 2003 році – Харківську державну академію міського господарства за спеціальністю «Економіка підприємства», економіст. У 2010 закінчив Kennesaw State University (США) та отримав кваліфікацію «магістр адміністрування».

Трудову діяльність розпочав у 2003 році помічником прокурора Ніжинської міжрайпрокуратури Чернігівської області. У 2005 році працював начальником юридичного управління ТОВ «Юридична фірма «Захист».

У 2005-2007 роках – начальник юридичного управління ТОВ «Менеджмент. Інновації. Розвиток». Із 2006 до 2020-го займався підприємницькою діяльністю у галузі права та адвокатською діяльністю. З 2018 року до цього часу працював на посаді начальника юридичного управління ПП «ОвручГазАвто».

Депутат Київської міської ради. Під слідством не перебував, судимості не має.

Нагадаємо, що Київрада погодила призначення Харченка Олександра Володимировича на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. За це рішення проголосувало 62 депутати.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»